46-220 Byczyna, Gołkowice 8
LATEKS Spółka Jawna
46-250 Wołczyn, ul. Kluczborska 60 b

46-200 Kluczbork, Ligota Zamecka 23

Gołkowice – Oferta

serwis wolczynserwis golkowice

kluczbork

Lateks,Wołczyn,Gołkowice,Kluczbork,opony,serwis,osobowy,ciężarówki,wulkanizacja,wulkanizator,felgi,klocki hamulcowe,filtr,olej,firestop,pneus-expertW obecnej ofercie znajdziecie Państwo opony wszystkich liczących się producentów. Części zamienne samochodów ciężarowych i osobowych, oleje i filtry. Oferujemy także szeroki wachlarz usług od wymiany i naprawy ogumienia po kompleksowe usługi mechaniczne .Szczegóły znajdą Państwo na podstronach poszczególnych zakładów.

 

Naszym klientom indywidualnym jak i instytucjonalnym jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne ceny oraz błyskawiczne usługi.

 

Gwarancje na zrealizowane usługi, sprawdzony poziom kompetencji i najwyższy poziom wykonania są kluczowymi hasłami.

Dzięki ścisłej współpracy z producentami i z własnej inicjatywy oferujemy Państwu sezonowe promocje na typowe usługi, części i produkty. Żeby sprostać Państwa oczekiwaniom posiadamy aktualną wiedzę techniczną, katalogi części, nowoczesne urządzenia diagnostyczne i oprogramowanie serwisowe.

W celu podnoszenia jakości obsługi i wiedzy technicznej, nasz personel systematycznie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach organizowanych przez producentów i wyspecjalizowane firmy.

Nasza oferta ma na celu zmniejszenie kosztów obsługi Państwa samochodów poprzez rzemieślniczą stawkę roboczo-godziny, która jest znacznie niższa od stawki autoryzowanych serwisów. Jako kontynuatorzy bogatej, rzemieślniczej tradycji oferujemy solidność, terminowość oraz fachową obsługę.

Szybki kontakt

Allegro / Sklep ONLINE:

Mariusz

tel. 508 387 300


e-mail: mariusz@lateks.com.pl

Serwis Wołczyn:

Sławek

tel. 77 41 88 499


e-mail: szota@lateks.com.pl

Serwis Kluczbork:

Paweł

tel.77 41 80 188

+48 604 091 626

e-mail: pawel@lateks.com.pl

Serwis Gołkowice:

Piotr

tel: 77 41 34 540

tel: +48 602 500 220

e-mail: piotr@lateks.com.pl